Menu
Partnerzy

Kartki multimedialne
Kartki animowane
Produkcja gier internetowych
Produkcja gier flash
Google Earth - poznaj świat
Czym jest Google Earth?
Jest to nowatorski program, który przedstawia zdjęcia satelitarne całej kuli ziemskiej.
To narzędzie wzbudza wiele kontrowersji, gdyż na zdjęciach nie brakuje baz wojskowych, lotnisk i innych ważnych punktów strategicznych, krajów na całym świecie.

W większych aglomeracjach i miastach zdjęcia są bardzo dokładne. Do tego stopnia, że widać pojedyńczych ludzi - istniały przypadki, że w Google Earth znaleziono nagich ludzi, opalających się na dachu budynku.

Program ten, jest doskonałym narzędziem dla ludzi, którzy chcą poznać świat. Na mapach zostały zaznaczone najważniejsze ulice, budynki, obiekty, muzea, restauracje i wiele innych.

Google Earth prezentuje świat w postaci trójwymiarowego obrazu kuli ziemskiej. Niektóre budynki (np. większość na Manhattanie) zostały przedstawione również w postaci modeli 3D.

Można długo pisać o zaletach tego programu, ale lepiej będzie ściągnąć go na dysk swojego komputera i samemu doświadczyć wrażeń, jakich może dostarczyć przeglądanie różnych miejsc na całym świecie.

Program można ściągnąć z tej strony http://earth.google.com.

Główny program jest dostępny bez żadnych opłat. Ale istnieją do niego płatne dodatki, które znajdziesz na podanej powyżej stronie.
Gadżety na komórkę - Motorola
Reklama
Copyrights & Design KATILA