Menu
Partnerzy

Kartki multimedialne
Kartki animowane
Produkcja gier internetowych
Produkcja gier flash
Reklama w Google AdWords
Czym jest Google AdWords?
Jest to usługa skierowana do reklamodawców, polegająca na reklamowaniu witryn reklmodawców na stronach wyszukiwania oraz na witrynach z programu AdSens.
Dzięki AdWrods mamy możliwość zareklamowania naszej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google lub wyświetlenia naszego linku na stronach uczestniczących w programie AdSens.

Do programu można dołączyć poprzez poniższy przycisk:

Reklamodawcy sami decydują o wyglądzie swojej reklamy - dobierają opis i słowa kluczowe, przy jakich będzie wyświetlała się reklama.

Na przykład, gdy wybierzemy "gry", jako nasze słowo kluczowe, to reklama naszej strony pojawi się w boksach po prawej stronie, gdy ktoś wpiszę w wyszukiwarkę słowo gry. A do tego nasza reklama może wyświetlać się na stronach, które dotyczą tematyki gier.

Dzięki temu nasza reklama trafia do ludzi, którzy zainteresowani są daną tematyką. Przez to nie jest ona nachalna, a czasem wręcz interesująca, gdyż jest powiązana z zainteresowaniami odbiorcy.

Reklamodawcy sami określają kwotę, jaką chcą zapłacić za jedno kliknięcie w ich reklamę. Dzięki temu płacą jedynie za przekierowanie użytkownika na ich stronę, a nie za samo wyświetlenie reklamy.

Im więcej reklamodawca zapłaci za jedno kliknięcie, tym wyżej w boksach pojawi się reklama jego strony.

To właśnie dzięki reklamie AdWords firma Google osiąga tak dobre wyniki finansowe.
Gadżety na komórkę - SonyEricsson
Reklama
Copyrights & Design KATILA